Nasz zespół
Barbara Dąbrowska - Prezes Zarządu
Przez wiele lat była dyrektorem Departamentu Nadzoru Właścicielskiego Prywatyzacji w Ministerstwie Skarbu Państwa. Barbara Dąbrowska zajmowała kierownicze stanowiska i zasiadała w Radach Nadzorczych wielu przedsiębiorstw z różnych sektorów gospodarki m. in.:
  • Kompania Piwowarska SA
  • Hutmen SA
  • Elektrownia Połaniec SA
  • Gdańska Stocznia "Remontowa" im. Józefa Piłsudskiego SA
  • Przedsiębiorstwa Farmaceutyczne Jelfa SA
  • Naftobazy Sp. z o.o.

Obecnie członek Rady Nadzorczej Bakalland SA (notowanej na GPW w Warszawie).


Barbara Dąbrowska jest absolwentką Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz ukończyła podyplomowe studia menedżerskie na Uniwersytecie Warszawskim.
Artur Ungier - Wiceprezes Zarządu
Współzałożyciel (1991) i twórca spółki Bakalland S.A., lidera na rynku bakalii w Polsce. Poprzednio był wiceprezesem zarządu spółki odpowiedzialnym za M&A, finanse, księgowość i kontroling.

Artur Ungier ukończył Szkołę Główną Handlową w Warszawie, jest posiadaczem certyfikatu IES.
Grzegorz Malawski - Członek Zarządu
Specjalista w dziedzinie finansów przedsiębiorstw oraz zarządzania. Posiada wieloletnie doświadczenie na stanowisku dyrektora finansowego, które zdobywał w przedsiębiorstwach handlowych - pracował między innymi w Optimum Distribution Sp. z o.o.; Euro Color Sp. z o.o.; produkcyjnych Thermoplast Sp. z o.o. oraz deweloperskich ALM Dom Sp. z o.o.; Projekt Komorów Sp. z o.o.. Doświadczenie zdobywał również pracując w instytucjach finansowych m. in. w Centrali Agrobanku SA oraz Centrali Narodowego Banku Polskiego.

Grzegorz Malawski jest absolwentem Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, ukończył kurs dla doradców podatkowych, posiada również dyplom Executive MBA WUT Business School & London Business School.
Krzysztof Gołyński - Radca Prawny
Radca prawny z dziesięcioletnim doświadczeniem zdobytym w dużych międzynarodowych firmach prawniczych, w tym Linklaters i CMS Cameron McKenna, gdzie był ekspertem w dziedzinie prawa energetycznego oraz restrukturyzacji przedsiębiorstw energetycznych. Pracował jako wykładowca na Uniwersytecie Warszawskim. Specjalizuje się w M&A, obtotem nieruchomościami, jak również prawem spółek i prawem umów.

Krzysztof Gołyński jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego i George Washington University Law School (Washington, DC).
Damian Szparaga - Analityk Finansowy
Specjalizuje się w analizie finansowej i wycenie przedsiębiorstw, ocenie projektów inwestycyjnych oraz w modelowaniu finansowym. Przed rozpoczęciem pracy w East Management w 2014 roku, Damian Szparaga zdobywał doświadczenie m.in. w Domu Maklerskim Banku BPS, gdzie zajmował się analizą i wyceną spółek z sektora energetycznego i wydobywczego.

Damian Szparaga jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku finanse i rachunkowość. Posiada licencję Maklera Papierów Wartościowych z uprawnieniami do wykonywania czynności doradztwa inwestycyjnego (nr 2596).
Marek Wasilewski - Współpracownik
Team Leader, ekspert ds. środowiskowych, koordynator wielu projektów środowiskowych w zakresie Environmental Management System (EMS), Cleaner Production (CP), wdrażania Dyrektywy IPPC (BAT). Specjalizuje się przeprowadzaniu audytów Environmental and Social Due Diligence (ESDD), oraz opracowywaniu Raportów Environmental Impact Assessment (EIA). Doświadczenie w zakresie zarządzania projektami zdobywał pracując dla White Young Green Ltd International (oddział Rosja) pełniąc funkcję Team Leadera/Project Managera w realizacji projektu "Cleaner Production in selected countries of the NIS Moldova, Georgia, Kazakhstan". Przez kilka lat związany z międzynarodową firma konsultingową WS Atkins, gdzie był zaangażowany w przeprowadzanie audytów socjalno - środowiskowych due diligence w przemyśle energetycznym i wydobywczym zarówno w kraju jak i zagranicą.

Marek Wasilewski jest absolwentem Politechniki Śląskiej, na której uzyskał stopień doktora nauk technicznych. Uczestnik stażu naukowego w Business School University of Portsmouth UK, oraz stażu badawczo-naukowego w zakresie problematyki zarządzania środowiskowego w International Institute for Industrial Environmental Economics at Lund University, Sweden (IIIEE). Wieloletni wykładowca Politechniki Śląskiej - Wydział Organizacji i Zarządzania, Katedra Zarządzania Środowiskiem i Bezpieczeństwem.